Adanti Studio Video

Uważamy, że prawdziwie dobra fotografia jest zawsze fotografią klasyczną, opartą o dobry warsztat. Lubimy też eksperymenty i nowoczesną fotografię ślubną, ale nigdy nie idziemy na łatwiznę. Mody, tanie sztuczki, udziwnienia na siłę szybko przemijają.
Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie