Pośrednictwo Finansowo-Ubezpieczeniowe MAGUS

Pośrednictwo Finansowo Ubezpieczeniowe MAGUS. Powstało w roku 2011. Biuro zlokalizowane jest w Częstochowie na ulicy Fieldorfa Nila 1a lok.3.
MAGUS należy do sieci agencyjnej FINES S.A. – największego Operatora Bankowego w Polsce. MAGUS to również Agencja Bankowa MONETII ogólnopolskiej sieci placówek należących do Banku DnB NORD Polska S.A.

W swojej ofercie posiadamy liczne produkty bankowe:

– kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oferowane przez Meritum Bank, BPH, Alior Bank oraz Deutsche Bank
– kredyty hipoteczne oferowane przez Meritum Bank,Alior Bank oraz Deutsche Bank
– kredyty dla przedsiębiorstw oferowane przez Meritum Bank, FM Bank, Alior Bank oraz Deutsche Bank
– kredyty na zakup samochodu oraz pożyczki pod zastaw samochodu oferowane przez Getin Noble Bank, Santander Consumer Bank, Alior Bank, Lukas Bank, Fortis Bank i Multibank.

Proponujemy Państwu obszerną oraz unikalną na rynku ofertę pożyczek udzielanych przez instytucje pożyczkowe, nie będące bankami.

Dla zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi kredytowej, Pośrednictwo MAGUS podpisało umowę z nowym Partnerem biznesowym; Firmą CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA Sp. z o.o.
COD powstał w 2009 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi oddłużania. Centrum Ochrony Dłużnika tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów. Specjalnie z myślą o osobach, które straciły swoją płynność finansową i stały się ofiarami pętli kredytowej, stworzyliśmy zestaw skutecznych działań prowadzących do odzyskania spokoju i równowagi finansowej.
COD pomogło wyjść z pętli kredytowej tysiącom polskich rodzin. Od 2011 roku Centrum jest partnerem firmy Mediasoft Polska Sp. z o.o. – właściciela marki eBroker.pl.
Wybierając COD masz gwarancję skorzystania z usługi najwyższej jakości!

W biurze firmy działa również punkt opłat, wypłat gotówkowych oraz przekazów międzynarodowych.

Posiadamy wszystkie produkty ubezpieczeniowe większości towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce oraz pomagamy w likwidacji szkód !

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a